Aktualności

Jak odwiedzić Zlot ZHP Gdańsk 2018?

Harcerze i harcerki od 6 sierpnia obozują w tymczasowym miasteczku na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Jest ich tu niemal 14 000 osób i serdecznie zapraszają mieszkańców do zwiedzania terenu i uczestnictwa w koncertach wieczornych, które rozpoczynają się o 20.30 na scenie zlotowej. Bezpłatne opaski-wejściówki należy odebrać w Informacji Turystycznej na ul. Turystycznej 1.

Jaka opaska?

Wejściówki na zlot są równocześnie wejściówkami na koncert. Są one jednorazowe (łatwo zerwą się np. podczas wieczornego mycia), więc sugerujemy pobieranie przy każdym wejściu na teren zlotu nowej wejściówki.

Co można zrobić?

W ciągu dnia zwiedzić zlot, podziwiać obozowe bramy, wieczorem (od. 19.00) wziąć udział w zajęciach i spotkaniach, które przygotowane są na rynku zlotowym i bulwarach oraz wziąć udział w koncertach na głównej scenie (od godz. 20.30).

Program koncertów:

8 sierpnia – Zespół Made i Harcerska Grupa Artystyczna „Liminis”,

9 sierpnia – Grupa Muzycznego Wsparcia, Wiatraki,

10 sierpnia – Wszyscy Byliśmy Harcerzami,

11 sierpnia – Dzień Regionów i widowisko „Pod Lilii Znakiem”,

12 sierpnia – Perły i Łotry,

13 sierpnia – Cisza jak ta,

14 sierpnia – Accantus.

Przeczytaj również:
Wyspa Skarbów Gdańskiego Archipelagu Kultury dba o atrakcje i wydarzenia kulturalne dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej.
W ramach Programu Społecznego Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej organizowane są bezpłatne pływania dla mieszkańców. W każdym wieku
Wyspa Sobieszewska ma prężną Radę Dzielnicy, warto by interesy lokalnej społeczności były również reprezentowane w
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X