fbpx
Aktualności

Finał II Turnieju Piłkarskiego na Wyspie Sobieszewskiej

22 września odbył się finał II Turnieju Piłkarskiego na Wyspie Sobieszewskiej. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Wieniec/Komary, drugie Górki Wschodnie, trzecie Sobieszewo. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia za rok!

Dnia 22.09.2019 rozegrano ostatnie mecze turnieju. Odbył się zacięty bój o pierwsze miejsce między drużyną z Górek Wschodnich a drużyną Komary/Wieniec, gdzie ostatecznie ostatni wygrany mecz drużyny niebieskich zdecydował o wygranej, gdyż punktów obie drużyny w turnieju miały tyle samo. Ostatecznie wygrał skład Wieniec/Komary stając na 1 podium. Trzecie miejsce trafiło do drużyny Sobieszewa. Czwarta w turnieju uplasowała się drużyna Przegaliny, natomiast piąte miejsce zajął team Świbna.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM DRUŻYNOM.

Najlepszy Zawodnik – zawodnik nr 2 z Sobieszewa
Zawodnicy fair play: Osoby zasłużone w całym turnieju, które niejednokrotnie pomagały w rozgrywkach innych drużyn to: Zawodnik nr 4, 6, 8 z drużyny Wieniec/Komary oraz zawodnik nr 4 z drużyny Świbna.

II Turniej Piłkarski na Wyspie Sobieszewskiej zorganizowała Fundacja Eko Wyspa przy wsparciu Rady Dzielnicy Wyspa Sobieszewska, Urzędu Miasta Gdańska, Szkoły Podstawowej nr 88 w Świbnie.