Społeczność

Koło Emerytów Bursztynek

Grupa pozytywnie nastawionych do życia emerytów serdecznie zaprasza do wspólnego spędzania czasu! Seniorzy z Wyspy Sobieszewskiej są aktywni: organizują wycieczki, spacery, działania twórcze, biorą udział w wielu projektach i z pewnością się nie nudzą!

 

Koło Emerytów i Rencistów Bursztynek to grupa pozytywnie nastawionych do życia emerytów zaprasza do wspólnego spędzania czasu wolnego – kreatywnego relaksu: szlaki piesze, rowerowe i Nordic Walking na Wyspie Sobieszewskiej. Spotkania grupy są otwarte i bezpłatne, każdy może dołączyć! Widują się dwa razy w miesiącu: w I i III czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 19.00.

Chcesz dołączyć do zgranej i otwartej na nowe, przyjazne osoby grupy osób? Możesz skontaktować się z Panią Balbiną Kasowską, która jest Przewodnicząca Koła: 500 – 269 – 360.

Koło Emerytów i Rencistów Bursztynek działające przy Wyspie Skarbów Gdańskiego Archipelagu Kultury na Wyspie Sobieszewskiej istnieje od maja 2006 r.  Obecnie skupia wokół siebie czterdziestu członków z Wyspy Sobieszewskiej oraz Wiślinki. Działalność Koła dotyczy następujących obszarów:  Kultury / Rozrywki / Tradycji / Turystyki i rekreacji / Przestrzeni społecznej Wyspy / Prac społecznych / Edukacji prozdrowotnej i pielęgnacji urody.  W miarę naszych możliwości staramy się rozwijać naszą działalność oraz zwiększać atrakcyjność naszych działań.

Więcej o działaniach aktywnych seniorów z Bursztynka: http://wyspaskarbow.gak.gda.pl/zajcia/100.

Przeczytaj również:
W środę 9 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy na kontyuację konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania fragmentu
Stacja Ornitologiczna  MiIZ PAN zaprasza wszytskich mieszkańców i sympatków ptaków na Akcję Karmnik, czyli obserwację
Spotkanie Wigilijne - czyli śpiewy w czas Narodzenia Pańskiego, taki temat proponuje mieszkańcom i sympatykom
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X