fbpx

Aktualności

Przeszedł szlak rzeki Wisły od źródła po ujście

„Szlak Wisły” ukończony. Mateusz Waligóra przeszedł pieszo prawie 1200 km. Martwi mnie wiele rzeczy związanych z przyszłością Wisły: nasza ignorancja, to, że odwróciliśmy się od niej plecami. Waligóra w swoją podróż wyruszył 2 września z trójstyku granic – polskiej, czeskiej i słowackiej. Potem odwiedził źródła Wisły na zboczach Baraniej Góry, a następnie kierował się na północ, by po 46 dniach dojść do ujścia największej polskiej rzeki w Morzu Bałtycki...

Aktualności

Gdańsk w czerwonej strefie - informacje

Od 17 października Gdańsk wszedł do czerwonej strefy w związku ze zwiększającą się liczbą zakażeń koronawiruse w mieście. Apelujemy o przestrzeganie podstawowych zasad: dystansu społecznego, dezynfekcji rąk, noszeniu maseczek. Podsumowujemy najważniejsze zalecenia i obostrzenia związane z czerwoną strefą w Gdańsku.

Aktualności

Rodzinny Spacer-Rajd

Najbliższy Spacer-Rajd po Wyspie Sobieszewskiej i okolicach Trójmiasta odbędzie się 17 października, start o godz. 14.0 przy przeprawie promowej przy ul. Boguckiego. Tym razem Marek Gołaszewski zaprasza do Świbna i rezerwatu przyrody Mewia Łacha. W programie: spacer po terenach leśno – wydmowych, punkty widokowe, panorama Wisły i Zatoki Gdańskiej, poczęstunek, przejazd lub przemarsz na ul. Lazurową, konkursy - gry - zabawy, poczęstunek z muzyką przy ognisku.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X