fbpx

Aktualności

Rodzinny Spacer „Rajd” do Gdyni

Miasto z morza, modernistyczna Gdynia, będzie tematem najbliższej wycieczki Marka Gołaszewskiego. Zbiórka 25 stycznia o godz. 12.00 na przed parkingiem przy kościele w Sobieszewie. W programie: spacery nad morzem oraz pięknych zakamarkach miasta. W programie: Przejazd samochodami do Gdyni, Klif Orłowski, Molo w Gdyni Orłowie, Promenada Królowej Marysieńki, Kamienna Góra, Polanka Redłowska, Bulwar Nadmorski, Akwarium MIR Skwer Kościuszki, al. Jana Pawła II, SV „Dar Pomorza”, O...

Aktualności

Poprawa estetyki Wyspy Sobieszewskiej

21 stycznia o godz. 17.00 w świetlicy w Szkole Podstawowej nr 87 przy ul. Tęczowej 6 odbędzie się spotkanie dotyczące poprawy estetyki Wyspy Sobieszewskiej. To kontynuacja prac pokazujących jak na korzyść może zmienić się przestrzeń publiczna Wyspy Sobieszewskiej po dostosowaniu do zapisów Uchwały Krajobrazowej Gdańska. 

Aktualności

Rusz aktywnie w Nowy Rok!

Wiele osób wraz z nadejściem nowego roku podejmuje wyzwania zwiększenia aktywności fizycznej. Wyspa Sobieszewska jest idealnym miejscem na spacery nordic-walking, czy bieganie. Zajęcia ruchowe oferuje również GAK Wyspa Skarbów. Rusz śmiało w 2020!

styczeń, 2020

30sty17:0019:00Kryminały z Gdańskiem w tle

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X