fbpx
Aktualności

Akcja Lato w Wyspie Skarbów GAK

Wyspa Skarbów GAK zaprasza na letnie zajęcia dla dzieci i młodzieży. W bogatym programie znajdują się: wycieczka do Górek Wschodnich, do Stacji Biologicznej Wydziału Biologii UG, turniej gier planszowych i warsztaty kulinarne. Zapisy: 58 323 91 15 / [email protected].

?15.07.(pon) 11:00-14:30 “Biologiczne chwasty na Wyspie” Co wyróżnia rośliny dziko rosnące od tych hodowanych w naszych ogrodach? Czy mogą być pożyteczne i być naszym sprzymierzeńcem? Jakie noszą nazwy i co wyróżnia je od innych? Zapraszamy na dzień pełen przygód w Stacja Biologiczna Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego w Górkach Wschodnich.

?‍?17.07.(śr) 11.00-14.30 Klub gier „śmieciowych”, czyli planszówki inaczej.
N zakończenie drugiego tygodnia letnich zajęć w Wyspie Skarbów GAK zapraszamy na turniej gier planszowych. Jednak tym razem to uczestnicy warsztatów będą musieli przygotować pomysł, plansze, kostki, pionki itp. by następnie rozegrać wielki turniej planszówkowy.

?19.07.(pt)11.00-14.30 “Precz ze śmieciowym jedzeniem!”
Warsztaty kulinarne, które poprowadzi znakomity “Turek od Kuchni”. Wykorzystamy świeże dary natury dzięki którym przekonamy się, że proste i nieskomplikowane jedzenie może być pyszne i przed wszystkim zdrowe. Zamienimy się w prawdziwych kucharzy, którzy przygotują letnie sałatki i przekąski oraz zdrowe soki z warzyw i owoców sezonowych. A to wszystko pod czujnym okiem Mistrza – Michał Turek, kucharza, dziennikarza, kierującego Fundacją Plaster.

wstęp: 15 zł/dzień
ZAPISY: 58 323 91 15 / [email protected]

Akcja Lato organizowana jest przez GAK Wyspa Skarbów przy ul. Turystycznej 3.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X