fbpx

Aktualności

Halo, tu Wyspa 3/203

Zapraszamy do lektury trzeciego, jesienno-zimowego, wydania „Halo, tu Wyspa”. Co wydarzyło się na Wyspie? Co czeka nas w najbliższych dniach i latach? Przeczytaj w najnowszym numerze: https://bit.ly/Halo_tu_Wyspa3_2023.

Aktualności

Dostępna Wyspa Sobieszewska - bezpłatne szkolenie

Dostępność komunikacyjna, architektoniczna, cyfrowa jest standardem, który powinny zapewniać zarówno podmioty publiczne jak i prywatne. W ramach Programu Społecznego Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej 27 października w godz. 11.00 – 14.00 odbędzie się szkolenie dla organizacji pozarządowych, instytucji i podmiotów gospodarczych działających na Wyspie, które ma na celu przybliżenie założeń ustawy o dostępności oraz przekazanie dobrych praktyk i wytycznych w zakresie dostępności...

Aktualności

Wyspa fotografów. Wystawa mieszkańców

Wystawa „Wyspa Fotografów” to podróż przez piękno i życie na Wyspie Sobieszewskiej, z perspektywy różnych pokoleń. Zdjęcia i filmy wykonane przez uczestników podczas cyklu warsztatów trwających od kwietnia do września 2023 r. ukazują jej urokliwe walory, historię i codzienne życie jej mieszkańców. Wernisaż odbędzie się 3 października o godz. 18.00 w Wyspie Skarbów GAK.

czerwiec, 2024

Brak wydarzeń

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X