fbpx
Aktualności

Aromaty miłości

GAK Wyspa Skarbów zaprasza na nietypowe Walentynki. 14 lutego odbędzie się gra miejska po lesie oraz niecodzienna zabawa kulinarna. Wszystko z zachowaniem dystansu społecznego i w reżimie sanitarnym, lecz nie tylko online! Finałem gry jest wspólne przygotowanie z kucharzem, Michałem Turkiem słodkiego specjału – marcepanu.

Jak dołączyć do przygody i gry „Aromaty miłości”?

By zdobyć wszystkie składniki eliksiru i zdobyć tajemniczą recepturę należy 14 lutego w godz. 12.00 – 15.00 odwiedzić trzy punkty gry rozmieszczone na terenie Wyspy Sobieszewskiej. Składniki kolekcjonujemy robiąc im zdjęcia telefonem. Po przebyciu trasy meldujemy się w GAK Wyspa Skarbów przy ul. Turystycznej 3. Po weryfikacji zadań animator wręcza instrukcję przyrządzania walentynkowej potrawy wraz z upominkiem (uwaga! Dla pierwszych 20 osób!) w postaci francuskiej lawendy i gojnika.

Jeśli nie wszyscy wiemy, jak przygotować marcepan. Nic straconego! GAK Wyspa Skarbów przygotował instruktażowy film kulinarny z kucharzem z Fundacji Plaster – Michałem Turkiem. Wideo z podpowiedziami zostanie wyemitowane 14 lutego o godz. 15.00 na Facebooku GAK Wyspa Skarbów: https://www.facebook.com/wyspa.gak.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X