fbpx
Aktualności

Dzień Dziecka na Wyspie Drogowiec

Najpiękniejszym dniem w roku otwieramy sezon letni na Wyspie Drogowiec. L&D Consulting Sp. z o. o., tegoroczny dzierżawca terenu Wyspy Drogowiec, zaprasza do wspólnej zabawy małych jak i dużych już 4 czerwca od  godz. 11:00 na Wyspie Sobieszewskiej. Wstęp wolny!

Na najmłodszych czekać będzie jedyny w swoim rodzaju komik i showman – Bilguun Ariunbaatar, który w asyście animatorek prowadzić będzie całe wydarzenie.  Nie zabraknie dobrej zabawy, szczerych uśmiechów oraz słodkich niespodzianek! Ten dzień na pewno będzie magiczny! Pokaz Iluzji to przecież magia zagadek… Do tego świata zabierze nas As Iluzji wykonując swój spektakl. Najmłodsi będą mogli bawić się z wymalowanymi twarzami na dmuchańcach, w powietrzu fruwać będą bańki mydlane oraz masa pięknych balonów. Warto wspomnieć także o pysznym jedzeniu prosto z Food Trucków oraz o wacie cukrowej, bez której nie mogłoby się obyć podczas takiej imprezy! Zwieńczeniem tego dnia będzie szaleństwo kolorów w postaci Festiwalu Holi i  tańcu wraz z Biluunem słynnego „Gangnam Style”.

Nie może Was zabraknąć!

Wspierają nas partnerzy tj. Miasto Gdańsk, Amberexpo, Radio Eska

Jako firma L&D Consulting Sp. z o. o., tegoroczny dzierżawca terenu Wyspy Drogowiec, gwarantujemy moc atrakcji podczas tak niezwykłej, pierwszej naszej wspólnej imprezy jak i przy kolejnych wydarzeniach. Pragniemy Państwa gościć przez całe wakacje umilając czas. Będzie to wspaniałe miejsce spotkań, różnorodnego jedzenia oraz dobrej muzyki.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X