fbpx
Aktualności

Jerzy Petryczko – kandydat do Rady Miasta z Wyspy Sobieszewskiej

Wyspa Sobieszewska ma prężną Radę Dzielnicy, warto by interesy lokalnej społeczności były również reprezentowane w Radzie Miasta. Jerzy Petryczko – mieszkaniec Wyspy Sobieszewskiej, obecny prezes OSP w Świbnie kandyduje do Rady z ramienia Komitetu Wyborczego Pawła Adamowicza “Wszystko dla Gdańska”. Prezentujemy list kandydata. 

Szanowni Państwo

Proszę, abyście rozważyli moją kandydaturę do Rady Miasta Gdańska w nadchodzących wyborach samorządowych.

Zawsze można było liczyć na moją pomoc. Byłem strażakiem Państwowej Straży Pożarnej, ratowałem ludzi w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia nawet w najtrudniejszych warunkach, w tym w Polskiej Misji w Albanii niosącej pomoc uchodźcom z Kosowa. Jestem Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Świbnie. Mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej zawsze mogą liczyć na pomoc moją i mojej jednostki. Praca w straży nauczyła mnie odpowiedzialności za podjęte zobowiązania.

Przez 12 lat jako radny dzielnicy Wyspa Sobieszewska służyłem pomocą jej mieszkańcom. Poznałem potrzeby mieszkańców dzielnicy, która leży na uboczu i boryka się z wieloma problemami. Jako mąż, ojciec i dziadek znam potrzeby każdego pokolenia gdańszczan, a tym bardziej mieszkańców naszej dzielnicy. Nie jestem politykiem, tylko zwykłym mieszkańcem naszego Miasta, któremu na sercu leży dobro wspólne, a dane słowo w moim odczuciu cenniejsze jest niż pieniądze.

Kandydując do Rady Miasta Gdańska chcę kontynuować swoją pracę na rzecz mieszkańców Gdańska służąc im wiedzą , doświadczeniem i odpowiedzialnością. Kandydując z listy KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska z tak szczytnymi przeanalizowanymi celami oraz wspaniałą sprawdzoną drużyną możemy dla Państwa wiele zrobić.

Z poważaniem,
Jerzy Petryczko

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X