fbpx
Aktualności

Lokalne Centrum Wolontariatu na Wyspie

Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej zostało, w drodze konkursu, organizacją prowadzącą Lokalne Centrum Wolontariatu na Wyspie Sobieszewskiej. Działanie Centrum jest jednym z zadań w ramach projektów Europejskiej Stolicy Wolontariatu 2022, którą jest Gdańsk.

Rolą Stowarzyszenia jako operatora Centrum, jest połączenie we wspólne działania istniejące na Wyspie organizacje, instytucje i osoby fizyczne. Z propozycjami i pomysłami może przyjść każdy. W tym celu dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki w godz. 17.00 – 19.30 odbywają dyżury w siedzibie Stowarzyszenia przy ulicy Turystycznej 3 (w budynku GAK Wyspy Skarbów, I piętro).

Czekamy na każdą osobę mająca pomysł na ożywienie życia społeczno-kulturalnego całej Wyspy. Chcemy wsłuchać się w potrzeby dzieci, młodzieży, osób starszych. Chętnie poznamy opinie mieszkańców na temat problematyki związanej z ochroną środowiska, turystyką czy nowe pomysły na Wyspę!

Zapraszamy także do kontaktu mailowego, listowego lub telefonicznego: [email protected], 502 969 187, Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej, ul.Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk.

Razem możemy zrobić dla naszego wspólnego miejsca zamieszkania dużo więcej!

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X