fbpx
Aktualności

Nowa oferta zajęć stałych w Wyspie Skarbów GAK

GAK Wyspa Skarbów, najbardziej kulturalne miejsce na Wyspie Sobieszewskiej, zaprasza na nowe cykle zajęć stałych. Rozwijają kreatywność, wzmacniają kompetencje, pozwalają się zrelaksować i nauczyć nowych umiejętności. Serdecznie polecamy mieszkańcom dzielnicy skorzystanie z nowej oferty instytucji.

EDUKACJA EKOLOGICZNA – Zajęcia grupowe: 100 zł – mc / 30 zł – 1 zajęcia

Edukacja i Ekologia to dwa bardzo ważne słowa dla Wyspy Skarbów GAK. Łączą się z jeszcze jednym, istotnym rzeczownikiem – zabawą! Twoje dziecko w łatwy i przystępny sposób dowie się jak dbać o Planetę każdego dnia. Na własnych „śmieciach” i przekona się, że ekologia to także ciekawe gry i mnóstwo twórczych, manualnych wyzwań!

NAUKA JĘZYKÓW: ANGIELSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO I FRANCUSKIEGO (kursy oddzielne) – Zajęcia grupowe: 150 zł – mc / 50 zł – 1 zajęcia

Lingwiści z całego świata – łączmy się! Angielski, hiszpański i francuski należą do oficjalnych języków ONZ –posługują się nimi na całym świecie. Swobodna komunikacja, zawieranie nowych znajomości, na żywo jak i online, a nawet możliwość przebierania w ciekawszych ofertach pracy – gwarantowane!

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH – Zajęcia grupowe: 150 zł – mc / 50 zł – 1 zajęcia

Odnalezienie psychologicznej stabilizacji we współczesnym świecie to nie lada wyzwanie. Mierzy się z nim już cała populacja. W obecnej, „pandemicznej” rzeczywistości odpowiadamy na szczególne potrzeby najmłodszych. Interdyscyplinarne warsztaty TUS pomogą Twojemu dziecku rozwinąć emocjonalne zasoby t.j: inteligencję emocjonalną, empatię, umiejętność radzenia sobie z porażkami, niezbędne do budowania zdrowych relacji oraz asertywności. Prowadzenie: Ewa Czapiewska.

KURS SZYCIA – Zajęcia grupowe: 200 zł – mc

Na tych zajęciach spotkasz się modą skrojoną na miarę… Ciebie! Pod okiem mistrzyni z 37-letnim stażem przyswoisz sobie wszelkie podstawy krawieckie. Wejdziesz do świata haftek i guzików, poznasz narzędzia, ściegi, tajniki szycia ręcznego i maszynowego. W tym pomogą Ci precyzyjne, szwajcarskie maszyny do szycia znajdujące się na wyposażeniu Wyspy Skarbów GAK. To praktyczne, tanie i ekologiczne – zaSzyj się z nami na Wyspie!

KSZTAŁCENIE SŁUCHU – Zajęcia indywidualne: 120 zł – mc / 50 zł – 1 zajęcia

Edukację muzyczną swojego dziecka, zacznij od solidnych podstaw, czyli do kształcenia słuchu. Ćwiczenia metro-rytmicznych, ćwiczenia a’vista – mają niebagatelny wpływ na kształcenie pamięci i wyobraźni muzycznej. Za to realizowanie nut głosem wraz z praktyką to czysta zabawa! Gwarancja wejścia na kolejne etapy muzycznego kształcenia z wysokiego „c”.👩‍🎤

WOKALISTYKA – Zajęcia indywidualne: 170 zł – mc / 70 zł – 1 zajęcia

Jeśli Twoim marzeniem zawsze było zachwycić publiczność pięknym śpiewem, weź mikrofon i do dzieła! Poznasz techniki oddychania, nauczysz się prawidłowej emisji głosu, poszerzysz swoją skalę, a przede wszystkim rozwiniesz swój talent. Scena, indywidulane występy stoją przed Tobą otworem!

ZUMBA – Zajęcia grupowe: 70 zł – mc / 20 zł – 1 zajęcia

ZUMBA FITNESS to połączenie wszystkiego co pożyteczne w treningu wraz z energetycznym tańcem. Zadbaj o swoją formę i dobrze się baw. Poziomem trudności dostosowywany do możliwości grupy. Gwarantujemy przyjemne zmęczenie i wymierny, ogólnokondycyjny rezultat!

GIMNASTYKA – Zajęcia grupowe: 70 zł – mc / 20 zł – 1 zajęcia

Zdrowy odpoczynek dla Ciebie i Twojego ciała przy jednoczesnym wzmocnieniu mięśni i kondycji. Skondensowana i efektywna forma ruchu, która pomoże Ci utrzymać świetną formę przy przyjemnym efekcie ubocznym – dobrym samopoczuciu!

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X