fbpx
Aktualności

Pobiegną po Wyspie Sobieszewskiej

24 września na Wyspie Sobieszewskiej odbędzie się kolejna impreza biegowa z cyklu #RUNGDN. Wyspa jest idealnym miejscem na imprezy sportowe. Bieg wśród lasów czy po szerokiej plaży to wyjątkowy, aktywny, wypoczynek. Na wydarzenie obowiązują zapisy: https://rungdn.pl/rungdn-sobieszewo/.

Na Wyspę Sobieszewską warto wybrać się z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim to naprawdę piękne, pełne zieleni miejsce, w którym w cudowny sposób można obcować z naturą. Jeśli ktoś nie był, musi to sprawdzić, a kto miał już to szczęście, tego dwa razy namawiać nie trzeba! To także świetny sposób na sportowe rozpoczęcie weekendu, a godzina startu biegu sprawi, że zwyczajowe dwa dni odpoczynku rozpoczniemy z przyjemnością oraz dużą porcją endorfin i pozytywnej energii. To także świetna okazja dla tych, którzy tydzień wcześniej wystartują w Biegu Westerplatte, ponieważ można przebiec się w doborowym towarzystwie na dystansie dwukrotnie krótszym. Natomiast dla wszystkich tych, którzy w jubileuszowym Biegu Westerplatte z równych powodów nie będą mogli wystartować, to szansa na poczucie atmosfery biegowego święta po dłuższej przerwie. Z której strony by nie spojrzeć, udział w #RUNGDN na Wyspie Sobieszewskiej to kapitalny sposób na aktywne spędzenie czasu w sobotę, 24 września. Nie może Was tam zabraknąć!

REJESTRACJA https://rungdn.pl/rungdn-sobieszewo/

Uczestnicy będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS. Jak zwykle w tegorocznych edycjach biegów #RUNGDN startujący będą mieli do wyboru jedną z dwóch opcji pakietów startowych.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X