fbpx
Aktualności

Rodzinne Rajdy w maju

Jak spędzić weekend z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, sąsiadami? Aktywnie! Na rodzinne rajdy po Wyspie Sobieszewskiej i okolicach zaprasza Marek Gołaszewski. W najbliższe niedziele: 12, 19 i 26 maja zabierze chętne osoby na wycieczki rowerowe po Żuławach i okolicach Wyspy, czy na wędrówki leśne i Góry Orlą i Mewią. Udział w wycieczkach jest bezpłatny!

Rodzinny Rajd: Rowerem przez Wyspę Sobieszewską, 12 maja

Start: o godz. 14.00 na ul. Lazurowej przy wejściu na plażę nr 11. Planowane zakończenie o godz. 18.00. Wydarzenie bezpłatne.

W programie: przejazd przez Orlinki, Sobieszewo, Świbno, Komary, Wieniec, Pastwę, Przegalinę, Górki Wschodnie. Po drodze: ciekawe miejsca, obiekty, gry, zabawy i ognisko.

Rodzinny Spacer- Rajd pod hasłem przyroda-zabawa-przygoda, 19 maja

Start o godz. 14.00 na ul Lazurowej przy wejściu na plażę nr 11. W programie: wędrówki przez las (Góra Mew i Góra Orla), spacer po plaży, zajęcia sportowe, gry, zabawy i ognisko. Warto zabrać kosze piknikowe i wygodne obuwie.

Rodzinny Rajd: Prawy i Lewy Brzeg Wisły, 26 maja

Start: 26 maja o godz. 12.00 na ul. Lazurowej przy wejściu na plażę nr 11. W programie: przejazd nad Martwą Wisłą, Przegalina: most i śluzy, Błotnik-marina, most na Wiśle w Kiezmarku z piękną panoramą, śluza w Gdańska Główna na Szkaprawie, zabytkowa architektura Żuław: kościoły i domy podcieniowe, czas na posiłek w Mikoszewie oraz przeprawa promem do Świbna. Przejazd własnymi rowerami, warto zabrać prowiant na drogę.

Organizatorem Rodzinnych Rajdów na Wyspie Sobieszewskiej jest Marek Gołaszewski. Kontakt: 603 706 023

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X