fbpx
Aktualności

Strefa Społeczna podczas Święta Wolności i Solidarności

W dniach 1-11 czerwca odbędzie się w Gdańsku Święto Wolności i Solidarności z okazji 30 rocznicy odzyskania wolności i upadku komunizmu w Europie, organizowane przez Europejskie Centrum Solidarności. Przygotowywana jest Strefa Społeczna dla organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, aktywistów i stowarzyszeń. Zgłoszenia stoisk trwają do 10 maja!

“Nie wyobrażam sobie, aby w tych ważnych dniach zabrakło najaktywniejszych obywateli – reprezentantów organizacji społecznych, ruchów miejskich i aktywnych społecznie grup nieformalnych, dzięki którym życie Polek i Polaków codziennie zmienia się na lepsze. W dniach 1–4 czerwca naprzeciwko wejścia głównego do ECS zostanie zorganizowana strefa społeczna, w której będziecie Państwo gospodarzami.” – mówi Prezydent Miasta Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz

Strefa Społeczna to świetne miejsce i wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej działalności szerszej publiczności. Organizacją Strefy zajmuje się Europejskie Centrum Solidarności i tuż obok budynku zostanie zlokalizowana. Możliwe jest wsparcie finansowe programu stoisk! Wszystkie szczegóły oraz wniosek zgłoszeniowy dostępne są w regulaminie zamieszczonym na stronie: https://bit.ly/305AHRi.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X