fbpx
Aktualności

Uroki Wyspy Sobieszewskiej na filmach

Wyspa Sobieszewska przyciąga aktywnych turystów i amatorów twórczego spędzania wolnego czasu. Szerokie plaże, ścieżki rowerowe, ścieżki nordic walking, rezerwaty przyrody – to wszystko zachywca przybywające tu osoby z całej Polski. O swoich pozytywnych wrażeniach opowiadają, m.in., w filmach na YouTube. Obejrzyjcie najciekawsze relacje z Wyspy Sobieszewskiej.

Basia z bloga Walizka i Aparat napisała: “W tym roku w sierpniu wybraliśmy się do Gdańska. Chciałam jednak spędzić trochę czasu w spokoju i ciszy. Na dodatek typowe plaże wręcz mnie odstraszają. Znalazłam informacje o Wyspie Sobieszewskiej i wybraliśmy się na cały dzień, a następnie na następny dzień. Mówiąc krótko to miejsce mnie zachwyciło. ” Jej film obejrzycie tutaj:

Walizka i Aparat. Wyspa Sobieszewska. Jak znaleźć ciszę nad Bałtykiem?

Sierpniowe plaże, ujęcia z drona nad nowym mostem na Wyspę Sobieszewską oraz Ujściem Wisły między Świbnem a Mikoszewem prezentuje film Piotra:

Wyspa Sobieszewska 2020. By Piotr G

Materiał zbierany przez pół roku znalazł zastosowanie. Wiele pięknych miejsc nie znalazło się na filmie ale jestem przekonany, że zainteresuję odbiorcę tym co stworzyłem i zachęcę samodzielnych poszukiwań ciekawostek o tym fantastycznym miejscu – Wyspie Sobieszewskiej, opisuje vloger SIoRQE.

Wyspa Sobieszewska. SIRQE
Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X