fbpx
Aktualności

Warsztaty latawcowe

Zbliża się 6. edycja Karnawału Latawców organizowanego przez GAK Wyspa Skarbów oraz Fundację Strefa Mocy. Zanim wzbiją się pod niebo trzeba je przygotować, ozdobić i skonstruować. Pomogą w tym warsztaty konstruktorskie, które odbywają się 15 maja – online. Obowiązują zapisy.

– Młodzi konstruktorzy! Wzywamy Was do reprezentowania Planety Ziemia podczas międzygalaktycznego konkursu na najciekawszy, własnoręcznie wykonany latawiec nawiązujący do tematu VI Karnawału Latawców “Halo, Ziemia Jej wysokość Przyroda & Fantastyka! – zapraszają organizatorzy z GAK Wyspa Skarbów i Fundacji Strefa Mocy.


Jest to bezpośrednie nawiązanie do przyrody, którą bezgranicznie kochamy, jak i hołd dla twórczości wybitnego polskiego przedstawiciela fantastyki naukowej, pisarza, filozofa, futurologa i eseisty – Stanisława Lema. Ustanowiony przez Sejm RP 2021 Rok Lema jest dla nas pretekstem do tego, by aspekty technologii, kultury, nauki oraz przyrody połączyć w prawdziwym święcie konstruktorskim, jakim dla fanów dobrej zabawy, innowacji i twórczości jest Karnawał Latawców.Poczujcie się jak bohaterowie Cyberiady – Trurl i Klapaucjusz, a będziecie w stanie skonstruować wszystko, czego zapragniecie! Aby zdobyć niezbędne ku temu umiejętności, weźcie udział w naszych warsztatach konstruktorskich prowadzonych przez specjalistów z Fundacji Strefa Mocy.Pierwsze 20 osób, które zgłoszą się na warsztaty otrzyma od nas pakiety latawcowych upominków.

REGULAMIN:
https://gak.gda.pl/…/Regulamin-warsztaty-latawcowe…

ZGŁOSZENIA DO 13.05.2021 na adres [email protected]
tel. 58 323 91 15

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X