fbpx
Aktualności

Wygraj bilety na rejs z/na Wyspę Sobieszewską!

Jak odprężyć się po dniu pełnym pracy i spotkań? Spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi? Odkryć Gdańsk od strony wody? Zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać podwójne zaproszenia na rejs tramwajem wodnym „Koszałek”, który kursuje rano z Wyspy Sobieszewskiej do Gdańska Głównego, a wieczorem wraca na Wyspę. Wyprawa trwa 1,5 godziny, a w jej trakcie podziwiamy tereny stoczniowe, Przeróbkę, Stogi, Górki Zachodnie i dalej Wschodnie czy Wiślinkę z perspektywy Martwej Wisły. 

Podziel się swoim spojrzeniem na Wyspę Sobieszewską!

By wziąć udział w konkursie wystarczy udostępnić na swoim profilu publiczny post ze zdjęciem z oznaczeniem @TerazWyspaSobieszewska i hasztagiem #LatoNaWyspieSobieszewskiej oraz #TerazWyspaSobieszewska, które pokazuje piękno przyrody, wakacyjną atmosferę relaksu i beztroski na Wyspie Sobieszewskiej. 

Regulamin Konkursu dostępny jest TUTAJ.

Wakacyjny rejs tramwajem wodnym „Koszałek” – 15 podwójnych biletów w nagrodę 

Do wygrania jest 15 podwójnych biletów na 1,5 godzinny rejs z/na Wyspę Sobieszewską. Spośród zgłoszonych postów z oznaczeniem profilu i konkursowym hasztagiem, raz w tygodniu wybrane zostaną 3 najlepsze zdjęcia, których autorzy/autorki zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej. Prace będą wybierane pod kątem oryginalności i pomysłowości podejścia do tematyki konkursu. Konkurs trwa od 21 lipca do 25 sierpnia. 

Kiedy i skąd startują rejsy?

Rejsy tramwajem wodnym Koszałek odbywają się dwa razy dziennie. O godz. 9.00 rusza rejs z przystani tramwaju wodnego na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Nadwiślańskiej do Gdańska. O godz. 18.30 z przystani tramwaju wodnego przy ul. Wiosny Ludów rusza rejs na Wyspę Sobieszewską. 

Konkurs organizowany jest w ramach działania Programu Społecznego Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej, który prowadzi Miasto Gdańsk przygotowując się do Światowego Jamboree Skautowego 2027.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X