fbpx
Aktualności

Wypełnij ankietę i pomóż w zdobyciu grantu dla Wyspy Sobieszewskiej

W ramach działalności Programu Społecznego Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej przygotowywana jest aplikacja do grantu w programie “Rozgrzewamy Polskie Serca”. Jego celem jest wspieranie inicjatyw działających na rzecz integracji lokalnej społeczności wokół: kultury, tradycji, wydarzenia lub pamięci historycznej. Jeśli mieszkasz na Wyspie Sobieszewskiej możesz pomóc w zdobyciu nawet 40 000 zł. Wystarczy wypełnić ankietę.

By przygotować aplikację grantową GAK Wyspa Skarbów przygotował ankietę, która pomocna będzie w zdobyciu środków na zorganizowanie inicjatyw na rzecz mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej.

Link do ankiety: https://bit.ly/Ankieta_Rozgrzewamy_Polskie_Serca. WAŻNE: prosimy o jej wypełnienie osoby mieszkające na Wyspie Sobieszewskiej.

W ramach programu zostaną wybrane najbardziej wartościowe projekty inicjatyw społecznych, zgłoszone przez organizacje o charakterze non profit.

Program skierowany jest do: organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, szkół publicznych i przedszkoli publicznych oraz związków wyznaniowych i ich organizacji. Zgłaszane projekty muszą oddziaływać na lokalną społeczność oraz być związane z pielęgnowaniem kultury, tradycji, wydarzenia lub pamięci historycznej.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X