fbpx
Aktualności

Wyprzedaż garażowa na Wyspie Sobieszewskiej

Stowarzyszenie Wyspa zaprasza wszystkich mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej do wzięcia udziału w dzielnicowej wyprzedaży garażowej. Planowana jest na 15 maja w godz. 12.00 – 16.00, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wyprzedaż ma na celu wymianę rzeczy. Razem z wiosennymi porządkami w domach często znajdują się rzeczy, które są już niepotrzebne, a z pewnością mogłyby być dalej używane. Dziecięce zabawki, sprzęty, RTV, sportowe, książki, płyty, meble, ozdoby – wszystko co jeszcze nadaje się do użycia. Podczas wyprzedaży garażowej na Wyspie Sobieszewskiej dopuszczalna jest sprzedaż, wymiana czy oddanie przedmiotów osobom zainteresowanym.

– Wyprzedaż garażowa to świetna okazja do integracji sąsiedzkiej, pogadania i poznania naszych historii, oddania w dobre ręce przedmiotów, których często ze względów sentymentalnych nie chcieliśmy się pozbywać, odkrycia różnych cennych rzeczy w zakamarkach swoich garaży czy strychów – mówi Radek Smilgin ze Stowarzyszenia Wyspa, inicjator i organizator wydarzenia.  

Na potrzeby wyprzedaży powstanie lista miejsc lokalizująca punkty, które można odwiedzić i sprawdzić ich ofertę. Osoby chętne do zgłoszenia swojego punktu sprzedaży na Wyspie Sobieszewskiej (ze względów pandemicznych preferowane są miejsca otwarte) proszone są o przekazanie stosownej informacji do organizatorów.

Kontakt do organizatorów: [email protected], tel. 503 074 389.

Uwaga, zgłoszenie jest równoznaczne ze zgodą na publikacje adresu na liście i mapie punktów sprzedaży. Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/728917941152362

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X