fbpx
Aktualności

Wyprzedaż Garażowa na Wyspie Sobieszewskiej

Stowarzyszenie Wyspa zaprasza wszystkich mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej do wzięcia udziału w dzielnicowej wyprzedaży garażowej. Planowana jest na 15 maja, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Wyprzedaż ma na celu wymianę rzeczy. Razem z wiosennymi porządkami znajdujemy w domach mnóstwo rzeczy, które nam są niepotrzebne a z pewnością mogłyby być dalej używane. Dziecięce zabawki, sprzęty, RTV, sportowe, książki, płyty, meble, ozdoby- wszystko co jeszcze nadaje się do użycia. Dopuszczalna jest sprzedaż, wymiana, oddanie przedmiotów osobom zainteresowanym.

– Wyprzedaż garażowa to świetna okazja do integracji sąsiedzkiej, pogadania i poznania naszych historii, oddania w dobre ręce przedmiotów, których często ze względów sentymentalnych nie chcieliśmy się pozbywać, odkrycia różnych cennych rzeczy w zakamarkach swoich garaży czy strychów – mówi Radek Smiglin ze Stowarzyszenia Wyspa.

Na potrzeby wyprzedaży powstanie mapa miejsc, lokalizująca punkty, które można odwiedzić w ramach imprezy. Osoby chętne do zgłoszenia swojego punktu sprzedaży na Wyspie Sobieszewskiej (ze względów pandemicznych preferowane są miejsca otwarte) proszone są o przekazanie stosownej informacji do Organizatora. Uwaga, zgłoszenie będzie równoznaczne ze zgodą na publikacje adresu na liście i mapie punktów sprzedaży.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X