fbpx
Aktualności

Wyspiarska Krzyżówka z Nagrodami

Zapraszamy do rozwiązywania Krzyżówki zamieszczonej w pilotażowym numerze “Halo, tu Wyspa” – nowej gazetce dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej. Do wygrania są fantastyczne, piknikowe nagrody – plecak, bidon, zestaw do badmintona, koc plażowy… Zapraszamy do rozwiązywania haseł. We wpisie podajemy szczegółowy regulamin. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja do północy.

W gazetce Halo, tu Wyspa znajduje się krzyżówka z atrakcyjnymi nagrodami! Na 10 pierwszych osób, które wyślą mailem prawidłowe rozwiązania krzyżówki między 19 a 21 maja czekają zestawy nagród związanych z Wyspą Sobieszewską:

  • plecak na krótsze i dalsze wycieczki
  • koc piknikowy
  • zestaw do badmintona
  • skarpetki
  • bidon na wodę
  • pojemnik na lunch z bambusowymi sztućcami
  • saszetka na drobiazgi
  • piłka plażowa

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem: POBIERZ PDF.

REGULAMIN KONKURSU: Krzyżówka „Jak dobrze znasz Wyspę Sobieszewską”.

1. Organizatorem konkursu jest Gmina Miasta Gdańska.

2. Udział w konkursie polega na prawidłowym odgadnięciu wszystkich haseł krzyżówki, wpisaniu ich w diagram a następnie przesłaniu na adres mail: [email protected] zdjęcia przedstawiającego widok prawidłowo rozwiązanej krzyżówki.

3. Zwycięzcami zostaje 10 osób, które jako pierwsze wyślą wymienione w punkcie 2 zdjęcie. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się 19 maja 2021 roku od północy, kończy 21 maja 2021 roku do północy.

4. Nagrodami w konkursie dla każdego zwycięzcy są zestawy zawierające: koc piknikowy, plecak, zestaw do badmintona, piłkę plażową, saszetkę-nerkę, bidon, skarpetki.

5. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w dniu 22 maja 2021 roku.

6. Zwycięzca o przyznaniu nagrody zostanie poinformowany w indywidualnej wiadomości, która zostanie przesłana na adres mailowy widoczny w zgłoszeniu niezwłocznie po rozstrzygnięciu konkursu.

7. Zwycięzca zobowiązany jest w indywidualnej wiadomości potwierdzić najpóźniej w dniu następnym po dniu otrzymania indywidualnej wiadomości, o której mowa w pkt. 6 do północy, otrzymanie informacji o przyznanej nagrodzie. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą, stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, niepotwierdzenia otrzymania informacji o przyznaniu nagrody w ww. terminie, zwycięzcą zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce.

8. Sposób odbioru nagrody zostanie uzgodniony indywidualnie pomiędzy organizatorem a zwycięzcą.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych na adres mailowy, o którym mowa w punkcie 2.

10. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuje się, iż administratorem danych osobowych jest Gmina Miasta Gdańska z siedzibą
w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12, tel. 58 323 60 00, która wyznaczyła inspektora ochrony danych osobowych, z którym można się kontaktować w następujący sposób: listownie na adres: ul. Nowe Ogrody 8/12. 80-803 Gdańsk, poprzez e-mail: [email protected] lub telefonicznie pod numerem: 58 323 60 00. Dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO w związku z wyrażoną zgodą, o której mowa w pkt. 9. Odbiorcami danych będą podmioty obsługujące pocztę elektroniczną.  Dane osobowe zwycięzców będą przechowywane do dnia 30 czerwca 2021 r. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi udział w konkursie oraz przekazanie nagród zwycięzcom. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta
w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe nie będą służyły do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X