fbpx
Aktualności

Zapisz się na Bursztynowy Festiwal Biegowy

Ruch to zdrowie! Zapraszamy do udziału w Bursztynowym Festiwalu Biegowym po Wyspie Sobieszewskiej, który odbędzie się 17 października. To impreza zarówno dla doświadczonych biegaczy, jak i dla amatorów, rodzin i wszystkich miłośników sportu, rekreacji i aktywnego wypoczynku. Przewidziane są trzy biegi główne (5 km, 10 km, 20 km), spacery nordic walking oraz bieg dla dzieci i młodzieży.

Obowiązują zapisy: https://www.bursztynowyfestiwalbiegowy.pl/zgloszenia/.

– Niezależnie od wieku, umiejętności i kondycji fizycznej każdy ma szansę stanąć na starcie i spróbować swoich sił, aby pokonać trasę i dotrzeć do mety – zaprasza Paweł Fąferek z Fundacji Family Challenge, która organizuje wydarzenie.

Festiwal odbędzie się w Gdańsku na przepięknej Wyspie Sobieszewskiej! Trasy poprowadzone są po plaży i w nadmorskim lesie. Można spodziewać się odcinków zarówno po piasku jak i po lesie. Droga przeważnie będzie płaska, choć pojawią się niewielkie wzniesienia.

Dla osób, które wezmą udział w Bursztynowym Festiwalu Biegowym przewidziano medale z prawdziwymi bursztynami, a Muzeum Bursztynu upominki i bilety wstępu do nowo otwartego oddziału.

Organizator: Fundacja Family Challenge

Partnerzy: Miasto Gdańsk, Muzeum Gdańska

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X