fbpx
Aktualności

Harpuś na Wyspie Sobieszewskiej

Samodzielny Harpuś rusza Gdańskim Szlakiem Wodociągowym!
Partnerem rodzinnej odsłony popularnego Harpusia jest Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna, która szykuje niespodzianki dla uczestników! Trasy po Wyspie Sobieszewskiej, w pobliżu Zbiornika Wody Kazimierz, będą dostępne w dniach 13-21 czerwca 2020.
Czas na rodzinny weekend na Wyspie Sobieszewskiej.

Czas ruszać do lasu! Jeszcze minie trochę czasu zanim się zobaczymy na tradycyjnym Harpusiu, ale z przyjemnością zdalnie wyślemy Was na trasę 🙂
Zapraszamy na 8. edycję Samodzielnego Harpusia, który jednocześnie będzie drugim z serii “Harpuś na Gdańskim Szlaku Wodociągowym”.

Trasa będzie aktywna w dniach 13-21 czerwca, a mapę prześlemy Wam na podanego maila. Samodzielny Harpuś odbywa się całkowicie indywidualnie, nie spotykamy się osobiście 🙂 Zapraszamy do spacerów i treningów! Udział w Harpusiu to świetny pomysł na rodzinny długi weekend!

Nie zabraknie nowej, zdalnej formuły naszego losowania – każdy Samodzielny Harpuś będzie skrywać tajemne hasło, a po wysłaniu go do nas otrzymacie unikalny prezent!

Szczegóły i zapisy jak zawsze na www.harpagan.pl/harpus/.

Samodzielny Harpuś #8 Zbiornik Wody Kazimierz, trasa dostępna jest od 13 czerwca (11:00) do 21 czerwca (18:00)

Zasady uczestnictwa

Samodzielny Harpuś odbywa się całkowicie indywidualnie, nie spotykamy się osobiście:) Zapraszamy do spacerów i treningów! Mapy zostaną rozesłane na maile podane w zgłoszeniu. Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem.

OPIS PUNKTÓW I SKALA MAPY, FORMA IMPREZY

  • punkty kontrolne w terenie zostaną oznaczone papierowymi lampionikami i biało-czerwonymi szarfami
  • szczegółowe informacje odnośnie długości tras, skali mapy oraz opisy punktów kontrolnych zostaną podane na mapie

TRASY

  • ZIELONA – 12 PK,
  • NIEBIESKA – 17 PK,
  • CZERWONA – 22 PK,
  • CZARNA – 30 PK

REGULAMIN

Dostępny na naszej stronie internetowej https://www.harpagan.pl/harpus/regulamin/

OPŁATA STARTOWA

Pakiet Samodzielnego Harpusia (czyli naszych imprez w wersji “zdalnej”) kosztuje 20 zł za cały zespół.

ZGŁOSZENIA

Internet: Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco na aktywne w danym momencie Samodzielne Harpusia, a konkretne daty podane są w Strefie Uczestnika. Zgłoszenia przez formularz na stronie https://www.harpagan.pl/harpus/edycja/

WSPÓŁPRACA:

Partner cyklu “Harpuś na Gdańskim Szlaku Wodociągowym” – GIWK

NIESPODZIANKI:

Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem. Zachęcamy do wysłania nam tajemnego hasła, byśmy mogli Wam wysłać niespodziankę, unikalną i przeznaczoną tylko dla uczestników akcji Samodzielny Harpuś!

Dodatkowo szykujemy wraz z GIWK liczne upominki! W dniach i godzinach otwarcia zbiornika (podajemy je niżej), możesz wejść do zbiornika, pokazać mapę i podać znalezione hasło, a otrzymasz upominek oraz pamiątkową naklejkę!

Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X