fbpx

Poprawa estetyki Wyspy Sobieszewskiej

21 stycznia o godz. 17.00 w świetlicy w Szkole Podstawowej nr 87 przy ul. Tęczowej 6 odbędzie się spotkanie dotyczące poprawy estetyki Wyspy Sobieszewskiej. To kontynuacja prac pokazujących jak na korzyść może zmienić się przestrzeń publiczna Wyspy Sobieszewskiej po dostosowaniu do zapisów Uchwały Krajobrazowej Gdańska.

Podczas spotkania Piotr Czyż ze Stowarzyszenia Inicjatywy Miasto i Mateusz Żywicki – projektant graficzny, członek Stowarzyszenia Traffic Design, które działa na rzecz poprawy estetyki przestrzeni publicznej pokażą efekty prac i spotkań z grudnia 2019.

Pod koniec roku wybrali kilka lokali, wykonali ich archiwizację fotograficzną, a podczas styczniowego spotkania pokażą propozycje nowych szyldów oraz dobraną do nich typografię.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do uczestnictwa w spotkaniu i włączenia się do poprawy estetyki Wyspy Sobieszewskiej.

Działanie prowadzone jest w ramach Programu Społecznego Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej realizowanego przez Miasto Gdańsk w ramach przygotowań do Europejskiego Jamboree 2020.

Read also:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X