fbpx

Rowerowa Wyspa

Lubisz jeździć na rowerze? Szukasz ciekawych tras? Chętnie odrywasz nowe miejsca? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję – rajd rowerowy po przepięknej Wyspie Sobieszewskiej! Zapraszamy w sobotę, 28 sierpnia 2021 r. na Wyspę Sobieszewską. Obowiązują zapisy: https://www.rowerowawyspa.pl/zapisy/.

Rowerowa Wyspa odbywać się będzie w formule rekreacyjno-turystycznej, a zatem może w niej wziąć udział każdy – niezależnie od wieku czy umiejętności rowerowych. To doskonała okazja, aby wybrać się na wycieczkę rowerową całą rodziną lub w gronie znajomych!

Przygotowaliśmy trasę, która wiedzie przez najciekawsze miejsca na Wyspie Sobieszewskiej. Samodzielnie możesz wybrać ile kilometrów chcesz przejechać i które miejsca odwiedzić. A gdy już do nich dotrzesz przyda się spostrzegawczość, aby poszukać odpowiedzi i rozwiązać zagadki. 🙂

A na zakończenie wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale!

Wydarzenie jest bezpłatne dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej. 

Warunkiem jest posiadanie zameldowania na terenie dzielnicy Wyspa Sobieszewska. W celu otrzymania bezpłatnego startu w imprezie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (https://www.rowerowawyspa.pl/zapisy/), a potem zgłosić się e-mailowo na adres [email protected].

 

Read also:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X