fbpx

Warsztaty artystyczne dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej | Malowanie jedwabiu

Wyspa Skarbów GAK zaprasza na warsztaty artystyczne dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej w ramach projektu Otwarty Dom Kultury. 

Malowanie jedwabiu 21.08.2021 (sobota) 11:00-15:00 I GRUPA. 22.08.2021 (niedziela) 11:00-15:00 II GRUPA
Lato, znajdujące się w pełnym rozkwicie to idealna pora by pobudzić swoją artystyczna wyobraźnię/ inspirację. Marzenia o podróżach do dalekich, pełnych intensywnych barw krajów lub zapach słonej wody i rozgrzanego piasku to wrażenia, które zostają z nami na dłużej. A gdyby tak utrwalić je na unikalnych, bo wykonanych własnoręcznie jedwabnych malowanych chustach i zapleść je w makramie?
W trakcie 4 godzinnych warsztatów czeka Cię:
• Inspirująca dawka teorii: poznasz techniki malowania na jedwabiu i wyplatania makramy
• Przestrzeń na nieskrępowaną twórczość – tworzysz wedle własnego pomysłu
• Satysfakcja – skończone dzieło, jedwabną chustę i szal oraz makramę zabierzesz ze sobą do domu!
Informacje organizacyjne:
• Warsztaty wyłącznie dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej.
• Liczba miejsc ograniczona. Wiek 15 +.
• Materiały zapewnia organizator wydarzenia
• Zapisy na warsztaty malowania jedwabiu do 19.08.2021. Zapisy na warsztaty makramy do 26.08.2021. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo. Telefon: 58 323 91 15, e-mail: [email protected]. Biuro czynne w godzinach 9:00 – 17:00.
• Zapisałeś/aś się na zajęcia, a z jakiegoś powodu nie możesz przyjść – proszę powiadom nas!
W związku z pandemią, przed warsztatami, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić oświadczenie dostępne na miejscu w siedzibie GAK Wyspy Skarbów. Regulamin znajduje się na www.wyspaskarbow.gak.gda.pl.
Malowanie jedwabiu – Katarzyna C. Marciniak – Artysta plastyk ze specjalizacją z grafiki warsztatowej i dyplomem z rysunku w pracowni prof. Stanisława Góreckiego w roku 1995 roku na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Członkini Związku Artystów Polska Sztuka Użytkowa w Warszawie. Od wielu lat poszukuje własnych form wyrazu w tkaninie artystycznej oraz prowadzi własną pracownię jedwabiu, skupiającą się na działalności artystycznej i edukacyjnej.
Przeczytaj również:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X