fbpx

Warsztaty introligatorskie w GAK

GAK Wyspa Skarbów zaprasza na warsztaty artystyczne dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej w ramach projektu Otwarty Dom Kultury
11.09.2021 (sobota) 12:00-17:00 I GRUPA– ALBUM NA ZDJĘCIA
12.09.2021 (niedziela) 12:00-17:00 II GRUPA – KSIĄŻKA KUCHARSKA
Album na zdjęcia to przedmiot, po który sięgamy z czułością – nośnik wielu wspomnień, zarówno najnowszych jak i tych, które chcieli utrwalić nasi bliscy. Nie inaczej jest z książką kucharską – któż z nas nie ma w pamięci tego jednego, starego zeszytu, w którym babcia pieczołowicie zapisywała swoje przepisy na najpyszniejsze wypieki?
Podczas Warsztatów Introligatorskich stworzycie unikalne – bo zgodne z waszą inwencją twórczą, albumy i książki kucharskie, dzięki którym wasze wspomnienia i kulinarna wiedza zyskają nową oprawę!
W trakcie 5 godzinnych warsztatów czeka Cię:
• Inspirująca dawka teorii: poznasz techniki wykonania klasycznego albumu na zdjęcia i książki kucharskiej; dowiesz się czym są śruby introligatorskie i nauczysz się jak ich używać
• Przestrzeń na nieskrępowaną twórczość – tworzysz wedle własnego pomysłu
• Satysfakcja – skończone dzieło, album i książkę zabierzesz ze sobą do domu!
Warsztaty poprowadzi:
Kara Lewandowska – kulturoznawca, krytyk sztuki, introligator. Z książką związana od dziecka, ale zawodowo dopiero od 2017. Absolwentka ASP w Gdańsku, gdzie w 2018 roku obroniła dyplom z książki artystycznej. Współtworzy Pracownię Artystyczną PA3 w Gdańsku Śródmieściu.
Wstęp wolny
UWAGA:
• Warsztaty wyłącznie dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej.
• Liczba miejsc ograniczona. Wiek 15 +.
• Materiały zapewnia organizator wydarzenia
• Zapisy na warsztaty do 9.09.2021. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo. Telefon: 58 323 91 15, e-mail: [email protected]. Biuro czynne w godzinach 9:00 – 17:00.
• Zapisałeś/aś się na zajęcia, a z jakiegoś powodu nie możesz przyjść – proszę powiadom nas!
W związku z pandemią, przed warsztatami, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić oświadczenie dostępne na miejscu w siedzibie GAK Wyspy Skarbów. Regulamin znajduje się na www.wyspaskarbow.gak.gda.pl.
Mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej – czekamy na Was!
Read also:
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
X
X